2018-02-27 Delfi.lt rašo apie sandeliukunuoma.lt: goo.gl/ejsQ3z

Sandėliukai saugo ir padangas, ir… kriptovaliutas

„Didžiuosiuose šalies miestuose, o ypač Vilniuje, sparčiai populiarėja ganėtinai nauja paslauga – patalpų nuoma daiktams saugoti. Ir gyventojai, ir įmonės atrado galimybę saugiai ir patogiai pasidėti tai, kas šiuo metu nereikalinga, tačiau pravers ateityje ar privalo būti saugoma.

Kas dažniausiai nuomojasi patalpas ir kas keliauja į nuomojamus sandėliukus ar garažus? Šios paslaugos įmonės nurodo, kad įvairaus dydžio sandėliukus ar garažus gyventojai bent keletui mėnesių nuomojasi saugoti namų daiktams, kai persikrausto ir laikinai nuomojasi bei remontuoja būstą. Ilgesniam laikotarpiui sandėliukus nuomojasi laikyti, pavyzdžiui, automobilių padangoms ir bagažinėms, pomėgio, sezoniniams ir laisvalaikio daiktams: archyvams, dviračiams, slidėms, valtims, meškerėms ir pan., o taip pat išvykstant į užsienį, išnuomojus būstą. Tokiems poreikiams sandėliukai paprastai nuomojami keleriems metams, nes tuomet taikomos nuolaidos“, – rašoma Delfi.lt.

Skaitykite daugiau.

2018-03-01 apie sandeliukunuoma.lt rašo „Verslo žinios“:

„Nedidelio ploto daiktų saugyklų savininkai sako, kad prieš kelerius metus pradėta teikti paslauga Lietuvoje populiarėja, o apie pusę klientų sudaro smulkieji verslininkai, kuriems palyginti nebrangus produkcijos ar inventoriaus saugojimas yra patogus sprendimas“, – rašoma „Verslo žiniose“.